Міністр Андрій Сибіга привітав ухвалення в ООН Пакту заради майбутнього, наголосивши, що він спрятиме, зокрема, зменшенню бідності, несправедливості та унеможливить війни у майбутньому.
Він наголосив, що "це не те майбутнє, якого хоче Росія, адже вона намагалася зірвати Пакт під час переговорів і навіть прямо на відкритті Саміту майбутнього. Та зрештою, Росія залишилась ізольованою, а держави-члени відмовилися навіть обговорювати її поправку.
Рішучість протидіяти агресії,
чи то в залі Генеральної Асамблеї ООН, чи то на полі бою, є критично важливою для втілення нашого спільного бачення майбутнього, яке ми сьогодні узгодили. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з усіма країнами для імплементації Пакту".
Президент Володимир Зеленський також привітав рішення країн: "Попри всі перешкоди, зокрема спроби Росії зірвати його прийняття, світ зумів об'єднатися навколо бачення справедливого та безпечного майбутнього. Однак це майбутнє можливе лише за умови завершення найбільшої війни у Європі з часів Другої світової відповідно до Формули миру, яка ґрунтується на цілях і принципах Статуту ООН, а також об'єктивній потребі в глобальній безпеці".