20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – протестувальників, які віддали свої життя за нашу свободу під час Революції Гідності 2013–2014 років.
Героями Небесної Сотні були звичайні люди, об’єднані любов’ю до України та прагненням захистити демократію, гідність і європейську інтеграцію нашої держави.
20
лютого 2014 року загинуло найбільше протестувальників, багато з них – від снайперських пострілів. Того ж дня Росія розпочала війну проти України, розпочавши вторгнення в Крим.
Революція Гідності була боротьбою за демократичне майбутнє України, де права людини, справедливість і гідність є найвищими цінностями. Колективне виконання гімну України стало одним із головних символів Революції Гідності, який і сьогодні надихає українців у боротьбі за свободу і справедливий мир.
Вічна пам’ять і слава Героям!