Делегація України бере участь у Щорічній нараді ОБСЄ з огляду імплементації зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі (м.Варшава, 16-27 вересня 2019 року)
Опубліковано 16 вересня 2019 року о 19:34

16 вересня 2019 року створена Указом Президента України делегація України на чолі із Заступником Міністра закордонних справ України С.О.Кислицею розпочала роботу на Щорічній нараді ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав-учасниць у галузі прав людини та основоположних свобод, верховенства права, демократії, толерантності та недискримінації.

Виступаючи на відкритті наради Глава делегації України Сергій Кислиця наголосив, що забезпечення прав людини та основоположних свобод відповідно до міжнародних стандартів становить пріоритет зовнішньої політики та внутрішніх реформ в Україні.

Сергій Кислиця нагадав учасникам, що на нашому континенті все ще залишаються ті, для кого боротьба за фундаментальні права та свободи людини є щоденною боротьбою за їхнє виживання. У цьому контексті він закликав учасників заходу зосередити зусилля на ретельній імплементації відповідних міжнародно-правових зобов’язань, не перетворюючи при цьому права людини на жертву політичної доцільності.

Глава делегації висловив жаль у зв’язку з тим, що часто державам-учасницям під час Варшавської наради доводиться витрачати час на боротьбу з фейковими неурядовими організаціями, замість того, щоб разом знаходити конкретні рішення реальним проблемам спільно з представниками справжнього громадянського правозахисного суспільства.

Міжвідомчий склад делегації України дозволяє висвітлювати в ході робочих сесій широкий спектр питань, які знаходяться в щоденній роботі багатьох міністерств та відомств, ознайомити учасників заходу із планами щодо впровадження демократичних реформ в Україні та засвідчити відданість України зобов’язанням ОБСЄ у сфері прав людини.

Серед очікуваних результатів Варшавської наради ОБСЄ – привернення пріоритетної уваги міжнародної спільноти до триваючих порушень прав людини на тимчасово окупованих територіях України, а також подальша консолідація підтримки з боку держав-учасниць ОБСЄ суверенітету і територіальної цілісності України, політичний тиск на державу-агресора щодо необхідності виконання нею взятих на себе міжнародних зобов’язань.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux