Позачергові вибори Президента України
Опубліковано 07 квітня 2014 року о 13:24

Шановні громадяни України!

25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України. 

У зв’язку з численними зверненнями надаємо розширену інформацію про можливість голосування громадян України у Нігерії.

З основними положеннями чинного законодавства України щодо організації  підготовки та проведення виборів можна ознайомитись за адресою http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua або http://nigeria.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/voting-abroad.

Участь у голосуванні на виборчій дільниці при Посольстві України у Нігерії, закордонного виборчого округу можуть взяти на підставі дійсного закордонного паспорта громадяни України, які проживають на території консульського округу Посольства України у Нігерії та включені до списку виборців на закордонній виборчій дільниці.

Для включення до списку виборців слід:

1.    Перебувати на консульському обліку;

Перевірити факт перебування на консульському обліку можна наступним чином: відкрити виданий на своє ім’я закордонний паспорт на сторінці «особливі відмітки». Подивитися чи є на згаданій сторінці штамп «прийнятий на консульський облік в Посольстві України у Нігерії» або «прийнятий на тимчасовий консульський облік в посольстві України у Нігерії». У осіб, в паспортах яких відсутній згаданий штамп або термін дії вийшов слід стати на консульський облік для чого необхідно звернутися особисто до Посольства (детальна інформація http://nigeria.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/accounting);

Особи, у яких станом на 25 травня 2014 року консульський облік буде дійсний, будуть автоматично включені до списку виборців.

2.    Якщо ви не бажаєте ставати на облік або не маєте для цього підстав, слід особисто подати доПосольства заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси(якщо включено до Реєстру в іншому місці)  (детальна інформація –

http://nigeria.mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2515

http://nigeria.mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2517.

Перевірити факт включення до списку виборців можливо наступним чином:

 • по телефону або звернувшись особисто до дільничної виборчої комісії після початку її роботи (відповідне повідомлення про початок роботи такої комісії, її адреса, телефон, години роботи буде розміщено додатково);
 • зайшовши на сайт Державного реєстру виборців https://www.drv.gov.ua в розділ «особистий кабінет виборця» та заповнивши відповіді дані і зареєструвавшись на згаданому сайті відповідно до інструкцій. У разі отримання за результатами перевірки на сайті інформацію про те, що дані про таку особу в реєстрі відсутні, ви можете невідкладно в прийомні години подати до консульського відділу Посольства України у Нігерії заяву про включення до Державного реєстру виборців http://nigeria.mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2515. У разі включення до списку виборців однак встановлення невідповідності задекларованої адреси виборів фактичній, ви можете невідкладно в прийомні години подати до консульського відділу Посольства України у Нігерії заяву про зміну виборчої адреси http://nigeria.mfa.gov.ua/ua/page/open/id/2517.

Звертаємо увагу громадян України, які планують голосувати, на необхідність перевірити дійсність своїх документів(закордонного паспорта) та завчасно потурбуватися про їх оновлення.

Водночас, вважаємо за доцільне наголосити, що в день виборів в список виборців неможливо вносити будь-які зміни та звертаємо увагу на необхідність завчасно потурбуватися про включення або оновлення Вашої виборчої адреси.

У разі виникнення додаткових запитань, Ви можете звернутись за телефонами +(234) 709821-21-58

або на «гарячу лінію» (+234) 701360-13-85, також на електронну адресу: e[email protected]

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux