Посольство України у Федеративній Республіці Нігерія

Київ 04:13

Міністр закордонних справ України прийняв делегацію експертів провідних політологічних центрів США

12 червня 2017, 17:38

12 червня відбулась зустріч Міністра закордонних справ Павла Клімкіна з делегацією експертів провідних американських політологічних центрів, серед яких American Foreign Policy Council, Heritage Foundation, Jamestown Foundation, Hudson Institute, Center for US-Ukrainian Relations, Jurkiw Family Foundation. До делегації також увійшли представники української громади в США, зокрема президент Українського Конгресового Комітету Америки Андрій Футей.

Під час зустрічі було обговорено хід реформ в Україні, зусилля нашої держави у протидії російській агресії та відновленні територіальної цілісності. Окремо відзначено вагому американську підтримку у процесі трансформації України та посилення потужностей для протидії зовнішнім загрозам.

У ході розмови також обговорено подальше зміцнення взаємодії між Україною та США в різних сферах.

Останні новини

Заява делегації України в ОБСЄ щодо триваючої російської агресії проти України та незаконної окупації Криму (мовою оригіналу) | 17 жовтня, 19:45

Виголошена делегацією України на 1244-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 17 жовтня 2019 року.

Заява делегації України в ОБСЄ у відповідь на звіт Директора БДІПЛ І.С.Гісладоттір (мовою оригіналу) | 17 жовтня, 14:50

Виголошена Постійним представником України при міжнародних організаціях у Відні Євгенієм Цимбалюком на 1244-му засіданні Постійної ради ОБСЄ 17 жовтня 2019 року.