Посольство України у Федеративній Республіці Нігерія

, Київ 16:03

Українці в Нігерії

Організована українська діаспора у Нігерії відсутня. Українська громада в Нігерії є малочисельною і переважно складається із українок, які вийшли заміж за нігерійців і проживають в Нігерії, дружин громадян третіх країн, чоловіки яких знаходяться у відрядженні в Нігерії, а також бізнесменів та інженерів, які працюють в Нігерії.

Посольство постійно надає сприяння нашим громадянам і стало повноцінним комунікаційним центром для українців в Нігерії, де вони можуть зустрічатися, обмінюватися думками з різних питань, спілкуватися українською мовою тощо.

У приміщенні дипустанови регулярно проводяться культурні заходи за участю української громади. Зокрема у Посольстві проведено заходи з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України за участі співробітників Посольства, членів їх сімей та громадян України, які проживають на території Нігерії.

У Посольство було провело урочисте прийняття з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, у якому взяли участь також і представники української громади в Нігерії. У виступі Посол ознайомив присутніх з основними етапами українського державотворення, поінформував про пріоритетні напрямки української зовнішньої політики, а також про боротьбу України проти російської агресії. В приміщенні Посольства було розгорнуто фотовиставку «Україна: тернистий шлях до Незалежності». Рейтингове друковане видання «The Guardian» вмістило інформацію про захід.